Користь чистої води

Причина 1. Вода омолоджує шкіру

Доведено, що щоденне вживання питної води чинить благотворний вплив на клітини шкіри, запобігаючи її сухості, адже вода «живить» шкіру зсередини. Так, що замисліться, чи варто витрачати великі кошти на новомодні косметичні засоби, акі ніби-то зволожують шкіру?

Причина 2. Вода виводить токсини

Вчені вважають, що нормальну діяльність нирок забезпечує правильна кількість уживаної людиною чистої води. Як відомо, нирки є природним фільтром організму, а вода сприяє виведенню токсинів з системи ШКТ, при цьому більшою мірою, саме через нирки.

Причина 3. Вода знижує ризик інфаркту

Фахівці в області «справ серцевих», стверджують, що п’ять склянок чистої води, випитої протягом дня, знижують ризик виникнення серцевого нападу до семидесяти відсотків.

Причина 4. Вода, як природна змазка для суглобів

Доведено, що нестача води в організмі, здатна викликати м’язові спазми. Вода є головним складовим матеріалом хрящів у суглобах і м’язах. Для запобігання м’язових спазмів при занятті спортом, рекомендується вживання води до і після тренувань.

Причина 5. Вода відновлює енергію

Тільки уявіть, що протягом дня при диханні, потовиділенні, випорожненнях і т.д. ми втрачаємо близько десяти склянок рідини. Як діє на організм втрата вологи, думаю пояснювати не потрібно. Зневоднення викликає не тільки головний біль,а й м’язові спазми. Втрата вологи робить нас дратівливими і впливає на концентрацію. Висновок: вода необхідна для нормального функціонування всіх органів і систем нашого організму.

Причина 6. Вода потрібна ШКТ

Вода просто необхідна для нормального травлення. Вода не тільки запобігає виникненню запорів, але й виводить «відходи» життєдіяльності організму. Окрім того, вона бере участь в усіх хімічних процесах шлунково-кишкового тракту, допомагаючи доставляти живильні речовини і виводити «своє відслужили».

Причина 7. Вода знижує ризик інфекційних захворювань

Нестача води — прямий шлях до зневоднення організму, а зневоднення веде до величезної «дірки» в імунній системі. Зниження імунітету веде до того, що ми хворіємо частіше і переносимо інфекційні захворювання важче.

Причина 8. Вода регулює температуру тіла

Вода, в якості терморегулятора, працює в нашому організмі приблизно, як система охолодження у двигуні авто. Іншими словами, розпалений організм, наприклад, після заняття спортом, вимагає відновлюючої рідини, чим і є питна вода.

Причина 9. Вода спалює жир

І це правда.  Чим більше спалюється калорій, тим більше потрібно води, адже в процесі потовиділення на поверхню через потові залози і пори виходить не тільки рідина і токсини, а й  зайвий жир.

Причина 10. Вода поліпшує загальне самопочуття

Згадайте фразу доктора біля ліжка хворого ГРЗ: «пийте побільше рідини». Як вже говорилося раніше, вода впливає на організм як жарознижувальний засіб, до того ж виводить з організму всякий «непотріб».

Так, що пийте воду на здоров’я! Тільки пам’ятайте,що організм дорослої людини може засвоїти не більше 120 мл води протягом 10 хвилин. Пийте на користь, і не перестарайтесь!